İnternet Satışlarına Özel Fiyatlarla! İnternet Satışlarına Özel Fiyatlarla! İnternet Satışlarına Özel Fiyatlarla! İnternet Satışlarına Özel Fiyatlarla!

Hakkımızda

Yıllardır teknolojik makine parkurumuz ve uzman personellerimiz ile tek kullanımlık ürünler (masa örtüsü, runner, amerikan servis, muayene masa örtüsü, çarşaf, sedye örtüsü, hasta önlüğü, muayene önlüğü, ünit tabla örtüsü, mama önlüğü, alt değiştirme örtüsü, boya kenar örtüsü, kasap ambalaj, seccade, önlük, penuar, yem örtüsü) gibi geniş ürün yelpazesiyle insan sağlığını baz alarak evinizde, işyerinizde, davet etkinliklerinizde, hastane, klinik, muayenehane ve daha birçok yerde kullanıma uygun baskılı veya baskısız ürünler üretmekteyiz. Üretimin her aşamasında gelecek nesillere temiz bir çevre bırakabilmenin hassasiyetiyle çalışmaktayız. İnsan ve çevre odaklı, hijyenik, yumuşak dokulu aynı zamanda ekonomik olan ürünlerimiz, doğaya zarar vermeden kolayca çözünebilmektedir.
Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için katalog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. (http://pratikser.com/katalog/)
 
Dilediğiniz gruptan kendi logo ve tasarımınıza ait ürünler özel baskılı, özel ebat baskısız tekliflerimizi de ayrıca sizlerle paylaşabiliriz. Özel baskılı ürün taleplerinize fiyat farkı uygulanmaktadır. Sonsuz baskı (perfore, kesim yeri sabit, aynı olmayan) ve fotosel baskı (perfore, kesim yeri sabit, aynı olan) talepleriniz üzerine ürün ve klişe bedeli tasarım çalışmalarının kesinleşmesi sonrası fiyatlandırılır. Fotosel baskı yalnızca 100x100, 100x120, 120x100cm ölçülerinde uygulanabilir. Özel ebat ürün talepleriniz için de adet ve ölçü bilgilerini paylaşırsanız teklif sunulabilir. Minimum sipariş adedi 1.000 rulodur. Private label ürün etiketine uygulanabilir, baskısız koli ile sevkedilebilir, fiyat farkı uygulanır.
Örneklerimiz hakkında daha fazla bilgi için (https://www.pratikser.com/ozel-baskili-uretim-ve-toptan-siparis) sayfamızı ziyaret edebilir, tarafımızla iletişime geçebilirsiniz. (https://www.pratikser.com/iletisim)

Sizlerle çalışmak ve uygun fiyatlandırma yapmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtir, ilginiz için şimdiden teşekkür ederiz. 
Saygılarımızla
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...